Büyü Gerçek mi ? Büyü yaptırmak Günah mı?

Büyü M.Ö günümüze kadar gelen Allah’ın iki büyük meleğine öğrettiği ve insanlara öğretmemesini emrettiği bir olaydır ve günümüze kadar uzanan bir yolculuktur. İnsanlar eski zamanlarda birbirlerine yaptırıp bunu kötü emellerine alet etmişlerdir. Büyü Gerçek mi ? Büyü yaptırmak Günah mı? büyü yaptırmaya çalışan ve bunu düzgün yapamayan bir çok ilmi bilgisi olmayan insan mevcuttur. Günümüzde de bulunan kendini alim ve büyücülük ilmine mahzar zanneden şahıslar vardır.

Bu iş yabana atılacak ve bu konuda tecrübesiz olarak işleme girilecek bir durum değildir. Gerçek anlamda tecrübe sahibi olması gerekmektedir bir kişinin. Büyü Gerçek mi ? Büyü yaptırmak Günah mı? yanlış ellerde yapıldığı taktirde kötü sonuçlar doğuracağı gibi sonuç almakta da sıkıntı yaşayabilirsiniz. Büyü yaptırmak günahtır ama bu günah yanlış ellerde yapılan büyülerde günahtır. Allah’ın yasakladığı yaptırılması katiyen yasak olan bir durumdur.

Büyü yapanın cehenneme gideceği ve bu durumu bile isteye yaptıranların sonsuz azap ile cezalandırılacağı rivayet edilmiş ve kesin bir dille söylemiştir. Büyü Gerçek mi ? Büyü yaptırmak Günah mı? günümüzde insanları kandırmaya çalışan ve bu durumu kullanmaya çalışan çok kişi bulunmaktadır. Bu duruma karşı yapmanız gereken gerçek anlamda bu işten anlayan birisi ile görüşmenizdir.