Büyü nedir? Büyü nasıl yapılır? Büyü nasıl bozulur?

Büyü nedir? Büyü yüzyıllar öncesine dayanan tarihler boyu insanlar tarafından doğa üstü varlıkların yardımıyla doğada bulunan gizli güçlere söz geçirmek ve söylediklerini yaşadıkları hayata yaptırmak adına bir takım doğal olmayan işlerdir. Büyü her zaman karşıda ki insana etki etmez. Dini inancı ve ilmi bilgisi yüksek olan Allah sevgisi ve ibadetlerini, farzlarını yerine getiren İslam kurallarına göre yaşayan kişilerde aynı etkiyi vermez.

Büyü nasıl yapılır? Geçmiş tarihler de Yahudi’ler Musevi’ler Hristiyan’lar hatta Müslüman toplumlarda kıskançlık, kin, nefret, ve öfke sonucunda farklı boyutlar da bulunan Kuran’ı Kerim’de geçen varlıklara temas ederek yaşadığı toplumda ki kişilere musallat etmek veya intikam almak gibi yollar ile yapılır.

Büyü nasıl bozulur? Büyü yaptırmak kadar büyü yapan gerçekten etki bırakan işin ehli kişileri bulmak ve bunlarla çalışmak önemlidir. Tarihimiz de ve günümüz de bu işi gerçekten yapan insanların var olduğu diğer alemler ile irtibat kurduğu bilinmektedir. Büyü bozma işlemleri kötü niyetli kişiler tarafından yapılan büyüler sonucunda zarara uğrayan insanların tercih ettiği bir yoldur. Gerçekten bu işi yapan ve sizi rahatlatacak birine ihtiyacınız vardır. Aksi takdirde hayatınızın her döneminde maddi manevi kayba yol açar.