Büyü Yaptırdım Tutmadı Neden?

Büyü tarih önceleri zamanlardan günümüze gelen doğduğu yer olarak Babil imparatorluğu olduğu söylenmiştir. Babil imparatorluğunda yaşayan halkın meleklere ve ruhlara ibadet ettiği ve sıkı sıkıya bağlandığı görülmüştür. Büyü işleri İslam dan önce Araplar, Rumlar, Ermeniler ve Hintlilerde yaygın olarak görülmüştür. Büyü yaptırmak zor bir karar olsa da büyü yapabilmek ve bu ilme gerçekten vakıf olabilmek çok önemlidir.

Büyü yaptırmaya karar verdikten sonra gerçekten bu işi bilen ve bu iş için hayatını adamış insanlardan olmalı büyü yaptıracağınız kişi. Aksi durumda büyü yaptığını iddia eder ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve zamanınızdan çalabilir.

Büyü yapmak zor bir sanat olduğundan günümüzde ve bundan önceki yıllarda böyle şarlatanlar ve büyü yaptığını büyü bozduğunu iddia edenler olmuştur. Sizlere tavsiyem büyü yapacak kişinin bilgili kültürlü ve bu işi ilmi olarak bildiğine emin olmanız gerekmektedir. Bu konular önemli yanlış  yapılan bir şey yüzünden büyü tutmaz yanlış bilinen bir durumda karşılaşırsanız büyü tutmaz ince ayrıntılar ve ince olaylar var bu işin içinde. Her şey pamuk ipliğine bağlı bir durum hata kaldırmayan gerçekten hatasız çalışılması gerekilen bir durum büyü yaptırmak.